Díky vám jsme to dokázali!

Máme obrovskou radost, těžko se nám hledají vhodná slova a do očí se nám derou slzy dojetí 😍

Už jsme vám to psali před měsícem, milí dárci, jste naprosto ÚŽASNÍ! DĚKUJEME!

Když jsme 1. února zakládali s pomocí týmu Donia sbírku na pořízení 2 polohovacích lůžek s antidekubitní matrací, měli jsme trochu obavy a pochybnosti, zda se v této složité době, kdy je třeba pomoc na každém kroku, najde někdo, kdo bude ochoten podpořit nákup polohovacích lůžek pro umírající pacienty. Tehdy jsme si říkali, že to alespoň zkusíme, třeba se najdou dárci s jejichž pomocí získáme finanční prostředky alespoň na 1 polohovací lůžko.

Vy jste nás, milí dárci, už po pár dnech a týdnech neskutečně mile překvapili. A za pouhý měsíc se vybrala dokonce částka na více než 2 lůžka. Když jsme psali 1. 3. 2021 naše první poděkování, cítili jsme obrovskou radost a podporu z vaší nesmírné pomoci.

Dnes je naše radost mnohonásobná, díky vám všem, milí dárci, se podařilo získat dostatek finančních prostředků dokonce na 3 polohovací lůžka pro naše pacienty.

Máme OBROVSKOU RADOST!!!

Milí dárci, jménem nás všech z hospicového týmu, i jménem našich pacientů a jejich pečujících rodin, PŘIJMĚTE NÁŠ VELKÝ DÍK!!! Nesmírně si vaší pomoci vážíme, je pro nás velikou posilou.

Již nyní jsme zajistili dodávku těchto lůžek 😍

Děkujeme také milému týmu Donia, jste úžasní, výborně se nám s Vámi spolupracovalo! 😍️

Vaše Petra S. Meinlschmidtová