Jana Sieberová: Bůh je můj životní program

Jana Sieberová, která je významnou osobností hospicové péče v České republice ve spolupráci s nakladatelstvím TRITON, připravuje pro letošní rok vydání její nové knihy, která je již čtvrtá v pořadí.

I tentokrát bude autorka knihy předkládat silné příběhy ze své hospicové práce s umírajícími a jejich rodinami, mozaiku svých setkání, cest, vztahů, nejosobnější prožitky a vzpomínky.

V této knize, která se nazývá „Bůh je můj životní program“, píše i o Domácím hospici sv. Terezie. Se svolením autorky cituji:

…Další domácí hospic, tentokrát v Chomutově, zakládá statečná zdravotní sestra Petra. Má za sebou silný životní příběh. Zemřeli jí oba rodiče a bratr na rakovinu. Tato vnitřní motivace a její neutuchající odhodlání, odvaha a humor jí dávají potřebnou sílu k založení domácího hospice v tomto regionu…“

Pokud Vás toto téma zajímá, neváhejte a knihu si pořiďte ❤️