Mzda pro hospicovou zdravotní sestru – Sbírka ukončena, celkem jsme získali 61.314 Kč

Prosíme, pomozte nám získat finanční prostředky na plat zdravotní sestry pomocí sbírky ČSOB pomáhá regionům. Vybraná částka bude použita na pokrytí mzdových nákladů zdravotní sestry na 2 měsíce.

Zdravotní sestra je základem týmu domácího hospice, který poskytuje zdravotní péči umírajícím pacientům a je oporou pečujícím osobám. Bez ní by tato služba nemohla existovat. Financování Domácího hospice sv. Terezie, z. ú. je vícezdrojové, s finanční spoluúčastí od pečující rodiny pacienta či např. ze zdrojů různých donátorů, tedy není financován zdravotními pojišťovnami, ani podporován Ministerstvem zdravotnictví. Přitom se jedná o péči, která má své nepostradatelné místo ve zdravotnickém systému ČR. Domácí hospicová péče nebyla do loňského roku v lokalitě Lounska, Chomutovska a Mostecka zastoupena.

Přispět můžete KLIKNUTÍM ZDE. Sbírka potrvá pouze do 6. ledna 2023.

Video:

Více info na: Mzda pro hospicovou zdravotní sestru – ČSOB pomáhá regionům (csob.cz)