O nás

Náplní hospicové služby je péče, která je poskytována pacientům v závěru života. Věnujeme se ošetřovatelské péči o tělesné symptomy, ale řešíme i psychické a sociální potíže.

Tým odborníků zajišťuje hospicovou péči u pacientů, kteří ji potřebují doma. Je oporou rodině pacienta a dalších osob pečujících o něj v jeho domově. Kromě jiného také nabízí odborné znalosti v oblasti léčení bolesti, kontroly symptomů a psychosociální podporu.

Tým je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Podle potřeb pacienta a jeho rodiny lze domluvit návštěvu duchovního.

Součástí našeho týmu je také administrativní podpora, účetní a mnoho dalších dobrovolníků, bez kterých bychom se neobešli.

Ředitelka, zakladatelka, odborný zástupce a zdravotní sestra – Mgr. Petra Stanislava Meinlschmidtová

Zdravotní sestra – Květoslava Novotná, DiS.

Duchovní – R.D. Mgr. Alois Heger

Dobrovolnice – Ing. Monika Kalábová (administrativní úsek)

Dobrovolnice – Mgr. Michaela Machovičová, MBA (web, Facebook)

A mnoho dalších dobrovolníků…